Skip to main content
Skip table of contents

3. Derslerim Sayfası

Ürün: Kampüs365
Eğitim: Eğitim365 - Eğitmen Kullanım Kılavuzu
Yazar: 
Kampüs365 | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN
Kılavuz:
Kampüs365 - Eğitim365 Eğitmen Kullanım Kılavuzu.pdf
Geri Bildirim Yap:
 https://forms.gle/Y9ujLAkJWp3iRUyR6
Not:
Bazı modülleri göremiyorsanız; erişim yetkiniz yok veya okulunuz bu modülü almamıştır.

Sayfaların en üstünde yer alan derslerim düğmesine tıklayarak açılır menünün açılmasını sağlayabilirsiniz. Verdiğim dersler bölümü aktif olarak gelir ve aktif olarak verdiğiniz dersler bu bölümde listelenir. Mevcut alana sığmayan dersleri görüntülemek için tümünü görüntüle düğmesine tıklayabilirsiniz.
Eğitmen arşivlenen dersler bölümünde eğitmenin daha önceki dönemlerde verdiği ve arşivlenmiş olan dersleri listelenir. Arşivlenen dersler açılır menüye sığmıyorsa tümünü görüntüle düğmesine tıklayarak tüm arşivlenmiş derslerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Tümünü görüntüle düğmesine tıkladıktan sonra derslerim bölümünde tüm dersleriniz listelenir. Ders isimlerinin sağında sırasıyla şube sayısı ve şubeleri görüntüleme düğmesi, dersi favorilere ekle düğmesi, yeni aktivite düğmesi, yaklaşan aktivite düğmesi, yeni duyuru ve tüm öğrenciler için tamamlama yüzdesi bildirimleri yer alır. Ders adlarına tıklayarak derse gidebilir, bildirim düğmelerine tıklayarak bildirimle ilişkili sayfaya gidebilirsiniz.
Derslerim Sayfasının Genel Görünümü

Dersleri Ad, Dönem veya Durumuna Göre Arayarak Filtreleme

Filtreleme bölümü açık değilse filtrele düğmesine tıklayın.
Ders adı, dönemi, durumu bilgilerine göre veya tüm kriterlere göre aradığınız ders bilgilerini girin ve ara düğmesine tıklayın.
Sadece eklediğiniz filtreleme bilgisine göre dersler listelenecektir.

Dersin Tamamlanma Yüzdesi

Bu alanda eğitim verilen öğrencilerin ders ilerleme oranlarının ortalaması gösterilmektedir. Detaylı bilgiye ders içerisinden erişebilirsiniz.

Yeni Duyuru Bildirim Düğmesi

Derse eklenen duyuru sayısını bildirim simgesinde görüntülersiniz. Duyuru düğmesine tıklayarak tüm ders duyurularını görüntüleyebilirsiniz.

Son Tamamlama Tarihi Yaklaşan Aktivite Bildirim Düğmesi

Derse eklenmiş aktivitelerin son tamamlanma tarihleri yaklaştığında son tamamlama tarihi yaklaşan aktivite sayısını bildirim simgesinde görüntülersiniz. Son tamamlama tarihi yaklaşan aktivite düğmesine tıklayarak aktiviteleri görüntüleyebilirsiniz.

Yeni Aktivite Bildirim Düğmesi

Derse yeni eklenmiş aktivitelerin sayısını bildirim simgesinde görüntülersiniz. Yeni aktivite düğmesine tıklayarak aktiviteleri görüntüleyebilirsiniz.

Dersi Favorilere Ekleme Düğmesi

Favorilere ekle düğmesine tıklayarak en çok etkileşimde bulunduğunuz derslerin sayfanın en üstünde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer Dönemlerin Derslerini Görüntüleme

Diğer dönemler, derslerim sayfasının en altında listelenir. Dönem adlarına tıklayarak eski dönem derslerini görüntüleyebilirsiniz.

Derslerin Şubelerini Görüntüleme

Ders isimlerinin sağında yer alan aşağı ok üzeri sayı simgesine tıklayarak ders şubelerini görüntüleyebilirsiniz. Şube adlarına tıklayarak dersin şubesine geçiş yapabilirsiniz.

Ders Sayfasına Giriş Yapma

Ders sayfasında yer alan ders adlarına tıklayarak ders sayfalarına geçiş yapabilirsiniz.
JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.