Skip to main content
Skip table of contents

2. Ana Sayfa

Ürün: Kampüs365
Eğitim: Eğitim365 - Eğitmen Kullanım Kılavuzu
Yazar: 
Kampüs365 | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN
Kılavuz:
Kampüs365 - Eğitim365 Eğitmen Kullanım Kılavuzu.pdf
Geri Bildirim Yap:
 https://forms.gle/Y9ujLAkJWp3iRUyR6
Not:
Bazı modülleri göremiyorsanız; erişim yetkiniz yok veya okulunuz bu modülü almamıştır.

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza ilk olarak ana sayfa gelir. Eğer gösterilecek bir duyurunuz varsa ekranda otomatik olarak gösterilir.
Ana sayfada sırasıyla derslerim, zaman çizelgesi, mesajlarım, sanal sınıf, duyurular ve formlar bölümleri yer alır.
  • Derslerim, bölümünde dersleriniz listelenir. Derslerin sağında sırasıyla yaklaşan aktivite, yeni mesaj ve tüm öğrenciler için tamamlama yüzdesi bildirimleri yer alır. Ders adlarına tıklayarak derse gidebilir, bildirim düğmelerine tıklayarak bildirimle ilişkili sayfaya gidebilir ve tümünü gör düğmesine tıklayarak tüm derslerinizi görüntüleyebilirsiniz. (Detaylar İçin Derslerim Sayfasına Gidin.)
  • Zaman çizelgesi, bölümünde yaklaşan, şimdi ve geçmişteki aktiviteler Aktivite adına tıklayarak aktiviteye gidebilir ve tümünü göster düğmesine tıklayarak tüm zaman çizelgenizi görüntüleyebilirsiniz. (Detaylar İçin Zaman Çizelgesi Sayfasına Gidin.)
  • Mesajlarım, bölümünde son cevaplanmayan mesajlar görüntülenir. Mesaj gönderen kişinin adına tıklayarak mesajlaşmaya gidebilir ve cevap yazabilirsiniz. Tümü düğmesine tıklayarak tüm mesajlaşmalarınızı görüntüleyebilirsiniz. (Detaylar İçin Mesajlarım Sayfasına Gidin.)
  • Sanal sınıf, bölümünde yaklaşan sanal sınıf aktivitelerinizi görüntülersiniz. Sanal sınıf aktivitesinin adına tıklayarak sanal sınıfa katılabilirsiniz. Tümü düğmesine tıklayarak tüm sanal sınıf aktivitelerinizi görüntüleyebilirsiniz. (Detaylar İçin Zaman Çizelgesi Sayfasına Gidin.)
  • Duyurular, bölümünde son gelen duyurularınızı görüntülersiniz. Duyurunun adına tıklayarak duyurunun tamamını görüntüleyebilirsiniz. Tümü düğmesine tıklayarak tüm gelen duyurularınızı görüntüleyebilirsiniz. (Detaylar İçin Duyurular Sayfasına Gidin.)
  • Forumlar, bölümünde son gönderi yazılan formlar listelenir. Forum adına tıklayarak forma gidebilir ve gönderi yazabilirsiniz. Tümü düğmesine tıklayarak tüm forumlarınızı görüntüleyebilirsiniz. (Detaylar İçin Formlar Sayfasına Gidin.)
JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.