Skip to main content
Skip table of contents

3.2. Ders İçeriği (Öğrenci) (Web)

Bilgi

Ürün: Kampüs365
Modül: Eğitim365 (Web)
İçerik Seviyesi: Üniversite
Eğitim: Öğrenci Kullanıcısı Kullanım Kılavuzu
Yazar: Kampüs365 | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN
Kılavuz:
Kampüs365 - Eğitim365 Öğrenci Kullanım Kılavuzu.pdf
Video: https://www.youtube.com/watch?v=8SBPvZeNcK8
Geri Bildirim Yap: https://forms.gle/Y9ujLAkJWp3iRUyR6
Not: Bazı modülleri göremiyorsanız; erişim yetkiniz yok veya okulunuz bu modülü almamıştır.


Ders içerisine girdikten sonra üstte yer alan ders içeriği düğmesine tıklayınız. Ders içeriği sayfasında sol bölümde ders programı içerisinde 14 haftalık bölümler ve planlanmamış bölüm yer alır. Her hafta içinde ve planlanmamış bölümde aktiviteler yer alır. Sol bölümün en altında dersin için genel ilerleme durumunuz gösterilir. İlerlemeleri her zaman %100 yapmaya çalışın.
Aktivite eklenen haftalarda ekranın orta kısmında tarihe göre aktiviteler sıralanır. Aktivite adlarına sağında yer alan daire ilerleme yüzdesi yer alır ve fare ile üzerine geldiğinizde aktivite tamamlama yüzdesini ve tamamlama kriterini görüntülersiniz ve aktivite kutucuklarının altında bulunan görüntüle düğmesine tıklayarak aktiviteleri görüntüleyebilirsiniz.
Ders içeriği sayfasının sağ bölümde yer alan ilk açılır menüde bulunulan hafta içerisinde sıralamayı varsayılan, isme göre, oluşturulma tarihine göre ve başlangıç tarihine göre belirleyebilirsiniz. Aktivite ara kutucuğuna aramak istediğiniz kelimeyi yazarak tüm haftalar içerisinde aktivite araması yapabilirsiniz. Filtre bölümünde tüm haftalarda yer alan anket, doküman, e-ders, forum, link, lti, ödev, sanal sınıf, sınav ve video aktiviteleri arasından belli bir aktiviteyi arayabilirsiniz.

Ders İçeriği Sayfası

Alt Sayfalar


JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.