Skip to main content
Skip table of contents

2024-04-17 09:46 - Eğitim365 Mart Ayı Güncelleme Notları (Web)

Not: Bu e-posta duyurusu "Eğitim365 Müşteri E-Posta Listemize" gönderilmiştir. E-posta almadıysanız, ue@advancity.com.tr e-posta adresine kurumunuz, pozisyonunuz ve hangi konuyla ilgili e-postaları almak istediğinize dair e-posta gönderiniz.
Oluşturan: Advancity | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN

Bülten E-Postasını Gör: https://preview.mailerlite.com/s4y3i6f8n7

Değerli Müşterimiz,

Eğitim365 Ürünümüzün Yeni Versiyonu Yayınlandı.

Eğitim365 uygulamasında son gerçekleştirilen mart ayı güncellemeleriyle birlikte, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren bir dizi yenilik ve iyileştirme gerçekleştirildi. Soru bankası kullanımını kolaylaştıran yeni özelliklerden, ders içeriği sayfasının daha düzenli ve kullanıcı dostu bir görünüme kavuşturulmasına kadar birçok yenilikle, Eğitim365 artık daha işlevsel ve kullanıcı odaklı bir deneyim sunuyor. Ayrıca, Google Analytics entegrasyonu gibi önemli özelliklerle kullanıcı davranışlarını daha detaylı bir şekilde analiz etme imkanı sunarak, eğitim deneyiminin sürekli gelişimini sağlıyoruz.

Yapılan performans iyileştirmeleriyle Eğitim365'in daha güvenli ve sorunsuz bir deneyim sunması sağlanmıştır. Bu güncellemeler, kullanıcıların platformu daha verimli bir şekilde kullanmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Güncelleme Notlarını Görüntülemek İçin Tıklayın.

Saygılarımızla, sağlıklı günler dileriz.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.