Skip to main content
Skip table of contents

Powerpoint Sunumdaki Notlarım Doküman PDF'de Gözüküyor mu? Notlar İçin Nasıl Bir Yol İzleyebilirim?

Yazar: Advancity | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN

Ekran paylaşımı yapmak yerine dosya yükleyerek pdf üzerinden anlatabilirsiniz. Eğer iki ekranınız varsa birinde notlar birinde sunum gözükecektir. Paylaşım yaparken sadece sunum ekranınızı paylaşabilirsiniz.

Bağlantıdaki makaleden ekran paylaşımıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. https://yardim.advancity.com.tr/aym/perculus/ekran-paylasimi-egitmen-18090456.html
Bağlantıdaki makaleden doküman paylaşımıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. https://yardim.advancity.com.tr/aym/perculus-plus-ortak-alanda-dokueman-yuekle-kullanimi-egitmen-tr-6553800.html

Sunumunuzu dokümanız (PDF) üzerinden gerçekleştirecekseniz sunumda aldığınız notlarınız PDF'de gözükmeyecektir. Notlarınızı kağıda veya başka bir elektronik cihaza yazarsanız., ekranda sunum varken siz de notları diğer notlardan veya cihazlardan takip edersiniz. Dokümanınızı sunum boyutlarında 16:9 geniş ekran boyutlarında hazırlarsanız sorunsuz görünecektir.

Hocanızdan test oturum yapmasını isteyebilirsiniz. Bir test ile nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Daha fazla destek için ue@advancity.com.tr e-posta adresine test oturum istediğinize dair e-posta atın destek çalışanı arkadaşlarım size yardımcı olacaklardır.
JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.