Skip to main content
Skip table of contents

4. Mesajlar Sayfası (Öğrenci) (Web)

Bilgi

Ürün: Kampüs365
Modül: Eğitim365 (Web)
İçerik Seviyesi: Üniversite
Eğitim: Öğrenci Kullanıcısı Kullanım Kılavuzu
Yazar: Kampüs365 | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN
Kılavuz:
Kampüs365 - Eğitim365 Öğrenci Kullanım Kılavuzu.pdf
Video: https://www.youtube.com/watch?v=8SBPvZeNcK8
Geri Bildirim Yap: https://forms.gle/Y9ujLAkJWp3iRUyR6
Not: Bazı modülleri göremiyorsanız; erişim yetkiniz yok veya okulunuz bu modülü almamıştır.


Üst menüde yer alan mesajlar düğmesine tıklayın. Sayfanın sağında gruplar bölümünde dahil olduğunuz gruplar ve kişiler bölümünde sınıfınızda yer alan diğer öğrenciler ve öğretmenleriniz listelenir. Bir gruba veya bir kişiyi arayabilir ve grup veya kişi adına tıklayarak mesajlaşma alanına geçiş yapabilirsiniz.

Mesajlar Sayfası

Sayfanın solunda tümü bölümünde grup ve kişisel olarak gelen veya gönderilen son mesajları görüntülersiniz. Grup düğmesine tıklayarak grup mesajlaşmalarını görüntüleyebilir ve kişisel düğmesine tıklayarak kişisel mesajlaşmaları görüntüleyebilirsiniz.

Mesajlaşma Sayfası

Bir gruba veya kişinin adına tıkladığınızda orta kısımda mesajlaşma bölümü açılır. Açılan mesajlarda yukarı doğru kaydırarak daha eski mesajlaşmaları görüntüleyebilirsiniz. Mesaj giriniz yazısının olduğu bölüme tıklayarak mesaj yazabilir ve gönder düğmesine tıklayarak mesajınızı gönderebilirsiniz.

Yazdığınız yazının biçimi, kalınlık, italik, altı çizili, üzeri çizili, alıntı, madde işareti, sayı madde, girinti, formül ve bağlantı özelliklerini ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bir metnin biçimlerini temizleyebilirsiniz. Yazışmanıza bir emoji veya dosya ekleyebilirsiniz.
JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.