Skip to main content
Skip table of contents

2023-12-07 17:21 - Son Tarih: 14 Aralık 2023 - Perculus'un Yeni Versiyonuna, Sınıf365'e Geçilmesi Hakkında

Not: Bu e-posta duyurusu "Sınıf365 (Perculus) Tüm Kullanıcı E-Posta Listemize" gönderilmiştir. E-posta almadıysanız, ue@kampus365.com e-posta adresine kurumunuz, pozisyonunuz ve hangi konuyla ilgili e-postaları almak istediğinize dair e-posta gönderiniz.
Oluşturan: Kampüs365 | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN

Bülten E-Postasını Gör: https://preview.mailerlite.com/v4f5r5q1y0

Değerli müşterimiz,

Perculus uygulamamızın yeni versiyonu Sınıf365’i sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerin de kullanmakta olduğunuz Perculus uygulamamızı 14 Aralık 2023 tarihine kadar Sınıf365 versiyonuna geçirmiş olacağız.

Kullanıcı dostu gelişmiş tasarımı, artırılmış kullanıcı deneyimi, yüksek performans ve yerleşik içerik modülleri vadeden Sınıf365 (Perculus) uygulamasında; yenilenmiş tasarım, raporlar, ders planı oluşturabileceğiniz akış sistemi, dosyalar ve beyaz tahtalar, video ve kameralar, birlikte çalışma, değerlendirme, dış uygulamalar, simultane çeviri ve geliştirilmiş içerik paylaşımı yönetim araçları ile birlikte birçok yeni özellik sizleri bekliyor
.

Özellikler Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.

Sınıf365 Oturum Eğitim Videosunu İzlemek için Tıklayın.

Destek İhtiyaçlarınız İçin Buradayız.

Destek ekibimiz, Sınıf365 geçiş sürecinde, her zaman olduğu gibi sizlere destek vermeye devam edecek, eğitimler ve ürün tanıtım toplantıları ile tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacaktır.

Destek Masası

Yardım Masası


JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.