Skip to main content
Skip table of contents

2023-08-17 11:27 - Perculus ➔ Sınıf365 Dönüşümünü Gerçekleştiriyoruz.


Not: Bu e-posta duyurusu "Sınıf365 (Perculus) Bireysel Kullanıcı E-Posta Listemize" gönderilmiştir. E-posta almadıysanız, ue@kampus365.com e-posta adresine kurumunuz, pozisyonunuz ve hangi konuyla ilgili e-postaları almak istediğinize dair e-posta gönderiniz.
Oluşturan: Kampüs365 | Eğitim Teknoloğu – Yunus YALIN

Bülten E-Postasını Gör: https://preview.mailerlite.com/d5b7d2a7m3
Değerli müşterimiz,

20+ yıllık uzaktan eğitim ve sanal sınıf tecrübemizi her geçen gün katma değer yaratarak geliştiriyoruz. Uzun zamandır kullanmakta olduğunuz Perculus uygulamamızın yeni versiyonu Sınıf365’i sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. 2022 yılı boyunca, Sınıf365 (Perculus) ürünümüzün yeni sürümünü geliştirmek için yoğun bir mesai harcadık ve artık yenilenmiş Sınıf365’i sizlere sunmak için hazırız. İlerleyen dönemde eski versiyonun yerini alacak olan Sınıf365 (Perculus) versiyonumuz birçok kurumda kullanılmaya başlandı. Sizlerin de kullanmakta olduğunuz Perculus uygulamamızı Sınıf365'e geçirmek üzereyiz.

Sınıf365 (Perculus) uygulaması; Canlı Online Sınıf Sistemi olan Perculus uygulamasının kullanışlı yönleri temel alınarak mevcut özellikler geliştirilerek hazırlandı. Yeni özelliklerin yanı sıra yapısal değişikliklerle beraber bir üst seviyeye çıkılmasının hedeflendiği ve Perculus uygulamasının yerini alacak olan Sınıf365 (Perculus) sistemi Akış ve Aktivite Tabanlı Sanal Sınıf Platformu düzeyine çıkaracak yeni bir uygulamadır.

Kullanıcı dostu gelişmiş tasarımı, artırılmış kullanıcı deneyimi, yüksek performans ve yerleşik içerik modülleri vadeden Sınıf365 (Perculus) uygulamasında; yenilenmiş tasarım, raporlar, ders planı oluşturabileceğiniz akış sistemi, dosyalar ve beyaz tahtalar, video ve kameralar, birlikte çalışma, değerlendirme, dış uygulamalar, simultane çeviri ve geliştirilmiş içerik paylaşımı yönetim araçları ile birlikte birçok yeni özellik sizleri bekliyor.
Destek ekibimiz, Sınıf365 geçiş sürecinde, her zaman olduğu gibi sizlere destek vermeye devam edecek, eğitimler ve ürün tanıtım toplantıları ile tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacaktır.


Sınıf365 (Perculus) uygulamasının yeni tasarım ve özellikleri ile alakalı bilgi almak isterseniz aşağıdaki randevu al düğmesine tıklayarak bizlerden randevu alabilirsiniz.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.