Skip to main content
Skip table of contents

2021-09-22 17:19 - Önemli! Perculus Plus Medya Sunucu Güvenlik Duvarı (Firewall) IP Adreslerine İzin Verilmesi Hakkında

Not: Bu e-posta duyurusu "Advancity Sunucularında Perculus Plus Kullanan Tüm Kurumlarımıza" gönderilmiştir. E-posta almadıysanız, ue@advancity.com.tr e-posta adresine kurumunuz, pozisyonunuz ve hangi konuyla ilgili e-postaları almak istediğinize dair e-posta gönderiniz.
Değerli Müşterimiz,

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için iyileştirme çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Perculus Plus sistemimizin sağlıklı çalışması için gerekli önlemleri almaya devam ediyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunmayı amaçladığımız bu yolda sürekli iyileştirmeler yapıyoruz.

Yeni gelişmelerimiz ışığında sizlere hizmet sağlayacağımız yeni medya sunucularımız çalışmaya başladı.

Aşağıdaki sunuculara ait firewall (Güvenlik Duvarı) izinlerinizi gözden geçirmenizi ve medya sunucu adreslerinde eksik olması durumunda ilgili izinleri bilgi işlem ekibinizle vermenizi önemle rica ederiz.

Perculus Plus sisteminin elverişli bir biçimde kullanmak için gerekli izinleri vermenizi rica ettiğimiz firewall izinlerini aşağıda listeliyoruz.

Firewall sisteminde, aşağıda yazılı güncel sunucu adresleri için TCP: 80 ve 443 ile UDP:5000-10000 (WebRTC and RTSP) portları tüm ip aralıkları için açık ve erişilebilir olmalıdır.

Perculus Plus hesabınızın bağlı olduğu küme adresi için de WebSocket bağlantılarının bloke edilmemesi gerekmektedir. Yukarıdaki izin vermenizi rica ettiğimiz adresler için varsa gelen ve giden veri trafiği üzerindeki paket filtreleme özelliğinin de devre dışı bırakılması gerekmektedir.

Güncel küme adreslerimiz;

Tüm taleplerimizi sizlere daha iyi ve sağlıklı hizmet vermek için talep etmekteyiz.

Anlayışınız için teşekkür eder, Saygılarımızla, iyi çalışmalar dileriz.

Telefon: 0 216 445 07 25
JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.