• Öne Çıkan Videolar
Sistemin ana sayfasının üst kısmında ve slayt şeklinde sergilenen videolar "Öne Çıkan Videolar" olarak isimlendirilmektedir. Burada gösterilen videolar "Öne Çıkanlar" etiketine sahiptirler ve bu etiket ile ana sayfada sergilenme özelliği kazanırlar. Bu etikete sahip olan videoları video yönetim sayfasından filtreleme suretiyle listeleyebilir, dilediğiniz videoların etiketlerini düzenleyerek ana sayfada vurgulanmasını sağlayabilirsiniz. Eğer etikete sahip yeterli videonuz yoksa bu bölüm görünmemektedir.
  • Yarım Bırakılan Videolar
Kullanıcıların izlediği fakat tamamlamadığı videoların sıralandığı bölümdür. Son yarım bırakılan videolar en başta olacak şekilde sıralanmıştır. Bu sayede kullanıcının yarım bıraktığı videolara kolay erişimi sağlanmaktadır. Eğer kullanıcının yarım bıraktığı herhangi bir video yoksa bu bölüm görünmemektedir.
  • Kanallar
Kullanıcılar giriş sağladıklarında ana sayfa ve kanallar sayfasında sadece erişime yetkili oldukları kanalları görebilir. Ayrıca pasif olan kanallar kullanıcılar tarafından yönetim sayfaları haricinde görünmezler. Yine, genel (public) olma özelliği taşıyan kanallar tüm kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.
  • Popüler Videolar
Videoların, beğenilme sayılarına göre sıralandığı bölüme verilen isimdir. Videolar, çok beğenilenden daha az beğenilene göre sıralanırlar ve ana sayfada sergilenirler.
  • Çok İzlen Videolar
Videoların, izlenme sayılarına göre sıralandığı bölüme verilen isimdir. Videolar, en çok izlenenden daha az izlenene göre sıralanırlar ve ana sayfada sergilenirler.
  • Yüklediklerim
Video yüklemeye yetkili olan kullanıcıların yükledikleri videoların gösterildiği bölümdür.
  • Favorilerim
Kullanıcılar istedikleri videoları favori video olarak işaretleyebilirler. Favorilere eklenen bu videolar favorilerim sayfasında listelenir ve tekrar erişilmek istenildiğinde bu sayfada kolaylıkla bulunabilir.
  • Profil
Kullanıcılar profil sayfasını kullanarak bilgilerini güncelleyebilirler. Profil fotoğrafı yükleyebilir ve sistem şifresini kolaylıkla değiştirebilirler.