“Oynatma Listeleri” sekmesinden yeni oynatma listesi ekleyebilir ya da daha önce eklenmiş olan oynatma listelerini görüntüleyebilirsiniz.

  1. Yeni Oynatma Listesi Ekleme
  2. “Oynatma listeleri” sekmesinden “Yeni liste ekle” sekmesini tıkladığınızda aşağıdaki ekran gelecektir.

Bu ekranda yeni listeniz için bir başlık (1) ve açıklama (2) ekleyebilir, etiketler (3) oluşturabilir, listenizin hangi kanal veya kanallarda (4) görüneceğini seçebilirsiniz. Dilerseniz oynatma listesine bilgisayarınızdan kapak resmi ekleyebilirsiniz (5).

İlgili alanları doldurduktan sonra, “Liste oluştur” butonunu tıkladığınızda listeniz oluşur ve sistem sizi otomatik olarak “Oynatma Listesi Düzenleme” sayfasına yönlendirir.

  1. Oynatma Listesi Düzenleme 


Yönlendirilen sayfada oynatma listenizdeki bölümlere ayırıcı ara başlıklar girebilir (1), listeye video ekleyebilirsiniz (2). Dilerseniz video sıralamalarını değiştirebilirsiniz (3).

  1. Oynatma Listelerini Görüntüleme
  2. “Oynatma listeleri” sekmesinden “Tüm Listeler” sekmesini tıkladığınızda aşağıdaki ekran gelecektir.


  • Görüntülemek istediğiniz oynatma listelerini isim (1), kanal (2), etiketler (3) ya da aktif-pasiflik durumlarına (4) göre filtreleme yaparak ekrana getirebilirsiniz.

  • Listede düzenleme yapmak, listeyi görüntülemek, pasif yapmak veya silmek için “İşlemler” menüsünü (5) kullanabilirsiniz.